BLOG - nasze artykuły o działaniu konopi

Przeczytaj nasze artykuły o działaniu konopi na ludzka skórę, o właściwościach terapeutycznych związków zawartych w tej roślinie i o jej szerokim zastosowaniu, a także wiele, wiele innych.

WIEDZA OGÓLNA na temat CBD
olejki-eteryczne
2023/03/16 / Opublikowany w WPŁYW CBD, WIEDZA OGÓLNA
Czy zwracasz uwagę na otaczające Cię zapachy? Czy zauważyłaś, że czując jakiś aromat w najbliższym otoczeniu czujesz się spokojna albo zrelaksowana? Zapachy mogą kojąco wpływać nie tylko na nastrój, ale także na wiele dolegliwości. Poznaj moc aromaterapii, jednej z najstarszych dziedzin medycyny naturalnej, korzystającej z bogactwa naturalnych olejków eterycznych. 
BANER-WWW
2023/02/26 / Opublikowany w WPŁYW CBD, WIEDZA OGÓLNA
Odprężający, niwelujący napięcie, relaksujący. Masaż. To zabieg, o którym marzy każdy po długim tygodniu pracy, po wysiłku fizycznym, intensywnym treningu, zajęciach jogi czy pilates. Dobry masaż działa na ciało, umysł i zmysły.
libido
2023/01/31 / Opublikowany w WPŁYW CBD, WIEDZA OGÓLNA
Jak zadbać o zdrowy seks z nutką pikanterii? Jak wzmocnić doznania erotyczne? Z pomocą mogą przyjść naturalne lubrykanty i żele intymne CBD
Układ-endokannabinoidowy-w-skórze
2023/01/12 / Opublikowany w WIEDZA OGÓLNA, WPŁYW CBD
Czy wiesz, jak możesz naturalnie wspierać zdrowie Twojej skóry? Poznaj układ endokannabinoidowy i jego ukrytą moc!
jazda-konno
2022/12/31 / Opublikowany w WIEDZA OGÓLNA, WPŁYW CBD
Jazda konna to bez wątpienia sport unikatowy. W zasadzie jako jedyny bazuje na wyjątkowej relacji, jaką człowiek nawiązuje ze zwierzęciem. Koń musi jeźdźcowi zaufać, i w drugą stronę: jeździec musi mieć pewność zachowań zwierzęcia i czuć się na jego grzbiecie bezpiecznie.
kosmetyki-dla-mężczyzn
2022/12/15 / Opublikowany w WPŁYW CBD, WIEDZA OGÓLNA
Pielęgnacja skóry jest przez mężczyzn często pomijana, a to poważny błąd. Bo przecież panowie borykają się z tymi samymi problemami, co panie: przesuszona skóra, zmarszczki. Jak możemy to zmienić? Dziewczyny – przecież to wasza działka, to kobiety mają istotny wpływ na dobre nawyki swoich mężczyzn. A w kwestii pielęgnacji skóry zdecydowanie wiemy więcej. 
2022/12/06 / Opublikowany w WIEDZA OGÓLNA
Składniki pochodzenia naturalnego są powszechnie wykorzystywane w wielu preparatach do mycia i pielęgnacji ciała oraz włosów. Warto więc wiedzieć, jakie są zalety stosowania kosmetyków konopnych, gdyż na rynku dostępnych jest wiele wyrobów zawierających ekstrakt z tej rośliny. Są one cenione za przyjazny dla środowiska oraz skóry skład i występują w licznych wariantach, dzięki czemu każdy

TOP