BLOG - nasze artykuły o działaniu konopi

Przeczytaj nasze artykuły o działaniu konopi na ludzka skórę, o właściwościach terapeutycznych związków zawartych w tej roślinie i o jej szerokim zastosowaniu, a także wiele, wiele innych.

WIEDZA OGÓLNA na temat CBD
Leczenie-bólu-pourazowego-i-artretyzmu-u-koni-przy-wsparciu-CBD2
2024/05/28 / Opublikowany w WPŁYW CBD, WIEDZA OGÓLNA
Konie, ze względu na swoją budowę i styl życia – zwłaszcza konie sportowe, są szczególnie narażone na urazy oraz choroby stawów. Zarówno ból pourazowy, wynikający z kontuzji, jak i przewlekły ból związany z artretyzmem, mogą znacznie obniżyć jakość życia tych pięknych zwierząt. Tradycyjne metody leczenia tego typu bólu coraz częściej wspomagane są przez CBD, naturalny związek roślinny wykazujący wyjątkowe właściwości lecznicze.
CBD-przyjaciel-każdej-dojrzałej-Mamy
2024/05/17 / Opublikowany w WPŁYW CBD, WIEDZA OGÓLNA
Menopauza to zjawisko, które dotknie każdą kobietę. Niektóre doświadczają nieprzyjemnych objawów o wiele wcześniej, już w okresie tzw. premenopauzy. Wahania nastroju, zaburzenia snu, ale także inne dolegliwości poważnie obniżają komfort funkcjonowania. Coraz więcej świadomych kobiet szuka naturalnego wsparcia swojego zdrowia, dlatego rośnie zainteresowanie olejkiem CBD i jego oddziaływaniem na łagodzenie objawów menopauzy. Może zbliżający się Dzień Matki to dobra okazja, by zaprzyjaźnić się z tą wyjątkową i dobroczynną substancją, którą oferuje nam natura.
Galopem-do-zdrowia
2024/05/04 / Opublikowany w WPŁYW CBD, WIEDZA OGÓLNA
Zastosowanie kannabidiolu, czyli CBD, dla holistycznego traktowania naszego zdrowia i organizmu, znalazło odzwierciedlenie w świecie zwierząt.  Coraz częściej po tę naturalną substancję sięgają właściciele koni. Ponieważ u tych pięknych i majestatycznych zwierząt harmonia dobrostanu fizycznego i emocjonalnego jest kluczem do ich zdrowia i wydajności.
terpeny
2024/04/29 / Opublikowany w WPŁYW CBD, WIEDZA OGÓLNA
Terpeny to kolejne bogactwo, które oferuje nam natura. Nic więc dziwnego, że badacze próbują uzyskać jak najwięcej informacji na temat roślinnego genomu konopi i właściwości terpenów.
Jak-wykorzystać-cenne-właściwości-CBD-dla-dobrostanu-konia
2024/03/25 / Opublikowany w WPŁYW CBD, WIEDZA OGÓLNA
Wpływ kannabidiolu na organizm koni jest coraz bardziej zauważany i doceniany. Badania oraz obserwacje praktyków wykazują jego pozytywne oddziaływanie na różne aspekty zdrowia i samopoczucia tych zwierząt.
dzień-kobiet-8-marca
2024/03/07 / Opublikowany w WPŁYW CBD, WIEDZA OGÓLNA
Jak złapać balans będąc partnerką, mamą, przedsiębiorczynią i kreatorką ciągle nowych pomysłów? Moja córka zmieniła wszystko ... przeczytaj i dowiedz się więcej!
skora-twarzy
2024/01/16 / Opublikowany w WIEDZA OGÓLNA, WPŁYW CBD
Ten problem dotyka zimą każdego: katar i przeziębienie. Uczucie zatkania i wydzielina, którą co 5 minut usiłujesz wydmuchać powodują, że Twój nos przeżywa katusze. Czerwony, podrażniony, z suchą, łuszczącą się skórą i bólem wewnątrz. Do tego wysuszone i spierzchnięte usta, czasami nawet policzki. Ratunku, jak sobie z tym poradzić? O tym w dzisiejszym wpisie.

TOP